STREFA TECHNICZNAVIDREPUR POSIADA CERTYFIKATY POTWIERDZAJĄCE PRZEJŚCIE KONTROLI JAKOŚCI, KTÓRYM ZOSTAŁY PODDANE JEJ PRODUKTY ZGODNIE Z NORMAMI UNE W CELU ZAGWARANTOWANIA OPTYMALNYCH REZULTATÓW.

WŁAŚCIWOŚCI SZKALNEJ MOZAIKI
PRODUKT JEST OFEROWANY NA PŁYTKACH 315 X 315 MM, Z CZĘŚCIAMI PRZYKLEJONYMI NA GUMOWANYM PAPIERZE, NA WŁÓKNIE SZKALNYM I POLIESTRZE LUB W KOSTKACH. ZE WZGLĘDU NA SWOJĄ TRWAŁOŚĆ, ŁATWOŚĆ W CZYSZCZENIU I UKŁADANIU, JEST DOSKONAŁYM DEKORACYJNYM POKRYCIEM BASENÓW, FASAD, KOLUMN, WNĘTRZ, ŁAZIENEK, ITP. UŻYCIE SZKŁA I KOLORU POZWALA OSIĄGNĄĆ BARDZO OZDOBNE I SUGESTYWNE ROZWIĄZANIA.

VIDREPUR I CERTYFIKAT LEED
CERTYFIKAT LEED MA NA CELU UCZULIĆ ŚWIAT BUDOWLANY I ARCHITEKTONICZNY DO ROZWIJANIA PROJEKTÓW W SPOSÓB EKOLOGICZNIE ZRÓWNOWAŻONY POPRZEZ SYSTEM CERTYFIKUJĄCY KAŻDY PUNKT W STOSUNKU DO BUDOWANYCH OBIEKTÓW. PRZYZNANIE PUNKTÓW OPIERA SIĘ NA OBLICZENIU KREDYTÓW PRZYZNAWANYCH KAŻDEMU Z WYMOGÓW CHARAKTERYSTYCZNYCH DLA EKOLOGICZNOŚCI BUDYNKU. NA PODSTAWIE SUMY PUNKTÓW WYDAJE SIĘ DANY RODZAJ CERTYFIKATU. NASZE PRODUKTY W PUNKTACJI ZNAJDUJĄ SIĘ NA POZIOMIE ROZDZIAŁU MR4.

PARAMETRY DO PRZYZNANIA KREDYTÓW SĄ OKREŚLANE PRZEZ ZGROMADZENIE EKSPERTÓW, KTÓRZY OCENIAJĄ CAŁY PROJEKT, ZARÓWNO JEGO ZAMIERZENIE PROJEKTOWE JAK I UŻYTE MATERIAŁY, OKREŚLAJĄC EKOLOGICZNOŚĆ BUDYNKÓW, ŁĄCZNIE Z WYDAJNOŚCIĄ EKOLOGICZNĄ BUDYNKU